Přihlášení

Kdo je nový

  • Daniel Mik
  • Roman Polehla
  • Petr
  • Zdeněk Šíma
  • Patrik Davídek

Jste zde

Domů

sraz

Přidáno foto z havířovského srazu (15.9.2018)

Do havířovského fotoalba jsem přidal pár fotografií z posledního srazu (15.9. 2018). Čekal jsem větší účast mladších ročníků, ale i tak se sešlo celkem dost borců/borkyň. Velmi jsem se těšil na sraz, ale byl jsem velmi hendikepován a nezvládl bych ani cestu - čekal jsem na operaci páteře. Díky Jožkovi Jánošíkovi tak máme ke shlédnutí alespoň pár fotografií...

Dvě setkání - s Lubošem Chalupou (RHB) a Petrem Hanákem (SlHa a RHB)

Přináším nová alba ze dvou srazů v Brně v tomto roce. Jedno setkání bylo 17. ledna s Lubošem "Chlupem" Chalupou, bývalého kolegy z RH Brno, který žije od poloviny 80. let minulého století u protinožců. Setkání proběhlo jak je v poslední době zvykem, v pivnici Lobkowicz na zámečku v brněnských Mědlánkách. Rád bych napsal více, ale tohoto setkání jsem se nezúčastnil a neznám jejho průběh - byl jsem mimo naši republiku.

Soběšice - Restaurace u Supa (16.10. 2011)

Mladí, krásní a perspektivní, to jsou synonyma pro tři borce brněnského plavání 80. let: Tomáš Kočař, Petr Matoušek - Kremer a moje maličkost...:-) Do fotogalerie RH Brno jsem přidal pár fotografií z našeho, v pořadí již druhého setkání v Soběšicích v restauraci U Supa. To první setkání bylo, jak jinak, světe div se, také u pivka, ale před týdnem a s Tomášem jsem se viděl poprvé po 26. a s Matesem po 16. letech. Na těchto fotografiích si přohlížíme Tomášův archiv fotografií, který mi zapůjčil k naskenování.

QR code: Retroplavání.cz

qrcode

Anketa

Zapůjčíte k naskenování popř. zašlete na server fotografie pro rozšíření fotogalerie?
Ano - mám a poskytnu
90%
Ne - bohužel žádné nemám
10%
Celkem hlasů: 20

RSS kanál