Přihlášení

Kdo je nový

  • Daniel Mik
  • Roman Polehla
  • Petr
  • Zdeněk Šíma
  • Patrik Davídek

Jste zde

Domů

Aktuality

Vánoční a novoroční přání 2021

Vánoce 2020

Klidné a pohodové vánoční svátky, mír v duši a mnoho zdraví v novém roce Vám všem přeje admin Retroplavání.cz

Vánoční a novoroční přání 2020

Vánoce a Nový rok 2020

Přeji všem krásné prožití vánočních svátků v pohodě, klidu a především ve zdraví a úspěšný nový rok 2020.

Váš admin Retroplaváni.cz

Sraz plavců, trenérů a cvičitelek plavání v Havířově - 15.9. 2018

Foto archiv admin (2011-06-13)

Zdravím všechny havířovské borce a borkyně!
Jožka Jánošík zve srdečně všechny havířovské plavce, trenéry a cvičitele na další sraz po osmi letech. Čas je stanoven na 15. září (sobota) t.r. v 15. hodin v restauraci bazénu Havířov - Šumbark. Již jsem oslovil všechny na které mám kontakt. Spoléhám však, že si zprávu vzájemně předáte, protože vycházím pouze z databáze kontaktů, které mám k dispozici. Chtěl bych také požádat, abyste svou účast předběžně potvrdili na josef.janosik(zavináč)centrum.cz nebo Facebook: j.janosik, nebo i na mě (admin(zavináč)retroplavani.cz) a pokud byste byli ochotni, vezměte s sebou fotoaparáty. Je lepší mít větší počet fotoaparátů, než žádné, nebo dělat nekvalitní snímky na mobilní telefon...:-) Jak se říká, "Čím více fotek, tím více Adidas!" a navíc, bude z čeho vybírat...
Těšíme se na velkou účast!

Přání k nadcházejícím svátkům a novému roku 2016

Vánoční a novoroční pozdrav

K přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2016 připojuji poděkování za spoluvytváření obsahu těchto stránek a příspěvky do fotogalerie!

O Pohár města Havířova - VII. ročník (15.8. 2015)

O pohár města Havířova - VII. ročník

O POHÁR MĚSTA HAVÍŘOVA - VII. ROČNÍK

A) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Mirek plave do Ria: Akce podpory Miroslava Smrčky (*1963)

Přepis e-mailové zprávy, která se ke mně dostala oklikou přes několik lidí a s prosbou o zveřejnění na webu Retroplavání.cz.
Osobně Vás prosím, věnujte této zprávě pozornost. Ne všichni jste osobně znali Mirka, ale už jen z kolegiality, pokud můžete, podpořte jej třeba i menší částkou jako kolegu plavce a člověka, který může reprezentovat Českou republiku na MS V Rio de Janeiro!
admin as Berrys_Animal

Zdravím všechny!
V sobotu 31.1.2015 proběhla akce na podporu Míry Smrčky, kterého mnozí z nás známe osobně. Bohužel se podařilo osobně jej přijít pozdravit a podpořit pouze Tomášovi Vaverkovi a mně. Bylo to velmi emotivní a pro mne i skličující – jednak vidět Míru po letech ve stavu jakém je, jednak jsem si zkusila zaplavat se „slepeckými" brýlkami a fakt jsem dosud nezažila nic depresivnějšího, těžko to popsat (nevím, jak jiní, ale já např. najednou nevěděla, co mám dělat, když mi řekli plav víc vlevo....). Nechci nikoho otravovat dlouhým mailem, jen chci vyřídit pozdrav všem, kdo ho znají.

Přání

Všem příznivcům webu Retroplavání.cz přeji krásné prožití vánočních svátků a nejen šťastný, ale především úspěšný nový rok 2015!

admin

Zomrela Ivana Wawrová (*1.7. 1965 - †17.11. 2014)

Ivana Wawrová - Fotoarchiv: Igor Bukovský

Bratislava (SITA) - Slovenská plavecká federácia (SPF) so zármutkom oznamuje plaveckej verejnosti, že boj so zákernou chorobou prehrala bývalá čs. reprezentantka Ivana Wawrová (nar. 1. júla 1965 v Bratislave), mnohonásobná majsterka Československa a vyštudovaná plavecká trénerka. Podnikala v gastronómii - vlastnila dve reštaurácie a prevádzkovala taxislužbu.

Zemřel bývalý slovenský reprezentant Miloslav Dolník (*1971 - †2014)

Vo veku 43 rokov v noci z piatka na sobotu v Prievidzi náhle skonal bývalý slovenský reprezentant v plávaní Miloslav Dolník. V roku 1994 získal výkonom 25,93 s bronzovú medailu na 50 m znak na vtedajších šprintérskych ME v nórskom Stavangeri. V prvých dvoch rokoch samostatnosti SR bol laureátom titulu Plavec roka. Posledná rozlúčka sa uskutoční v utorok 25. marca o 15.00 h v Prievidzi.

 Zdroj: http://swimmsvk.sk/

Vzpomínka na MUDr. Michala Literu - PK Zlín

V pátek 28. 2. se uskutečnilo v  kostele svatého Jakuba ve Zlíně, rozloučení s MUDr. Michalem Literou, dlouholetým plavcem, československým reprezentantem, plaveckým rozhodčím a lékařem.
Pan MUDr. Michal Litera se významně zapsal do historie zlínského plaveckého klubu.

Stránky

QR code: Retroplavání.cz

qrcode

Anketa

Zapůjčíte k naskenování popř. zašlete na server fotografie pro rozšíření fotogalerie?
Ano - mám a poskytnu
90%
Ne - bohužel žádné nemám
10%
Celkem hlasů: 20

RSS kanál