Přihlášení

Kdo je nový

  • Daniel Mik
  • Roman Polehla
  • Petr
  • Zdeněk Šíma
  • Patrik Davídek

Jste zde

Domů

Havířov

Přidáno foto z havířovského srazu (15.9.2018)

Do havířovského fotoalba jsem přidal pár fotografií z posledního srazu (15.9. 2018). Čekal jsem větší účast mladších ročníků, ale i tak se sešlo celkem dost borců/borkyň. Velmi jsem se těšil na sraz, ale byl jsem velmi hendikepován a nezvládl bych ani cestu - čekal jsem na operaci páteře. Díky Jožkovi Jánošíkovi tak máme ke shlédnutí alespoň pár fotografií...

Sraz plavců, trenérů a cvičitelek plavání v Havířově - 15.9. 2018

Foto archiv admin (2011-06-13)

Zdravím všechny havířovské borce a borkyně!
Jožka Jánošík zve srdečně všechny havířovské plavce, trenéry a cvičitele na další sraz po osmi letech. Čas je stanoven na 15. září (sobota) t.r. v 15. hodin v restauraci bazénu Havířov - Šumbark. Již jsem oslovil všechny na které mám kontakt. Spoléhám však, že si zprávu vzájemně předáte, protože vycházím pouze z databáze kontaktů, které mám k dispozici. Chtěl bych také požádat, abyste svou účast předběžně potvrdili na josef.janosik(zavináč)centrum.cz nebo Facebook: j.janosik, nebo i na mě (admin(zavináč)retroplavani.cz) a pokud byste byli ochotni, vezměte s sebou fotoaparáty. Je lepší mít větší počet fotoaparátů, než žádné, nebo dělat nekvalitní snímky na mobilní telefon...:-) Jak se říká, "Čím více fotek, tím více Adidas!" a navíc, bude z čeho vybírat...
Těšíme se na velkou účast!

Fotografie plaveckého stadionu v Havířově

Přidal jsem šest novodobých fotografií plaveckého stadionu v Havířově. Pořídil jsem je v červnu 2011, při hledání vhodného pozadí tohoto webu. Když jsem procházel současné webové stránky plaveckých klubů a hledal inspiraci, zjistil jsem, že tvůrci stránek zrovna neoplývali skvělými nápady a svými obrázky mi připadaly jako uniformované. Napadla mne tedy právě neotřelá mozaika od Otakara Schindlera (viz článek http://retroplavani.cz/content/20110912-mozaika-na-pozadi-webu) umístěna v interiéru stadionu.

Další fotografie ze srazu SlHa od Petra Tesaře as tessar a vlaječky plaveckých klubů ze 70. let

Vlaječka plaveckého klubu TJ Slavia Havířov ze 70. let minulého století

Na konec alba Slavia Havířov (SlHa), složka s názvem "Sraz - restaurace Za Lesem (17.9. 2011)" jsem přidal další fotografie od Peti Tesaře. Jsou nafoceny mobilním telefonem Nokia C5 (citlivost ISO 800) brzy ráno, takže jsou zrnité. Ale jak psal Peťan a já souhlasím, mají svou výpovědní hodnotu...:-) Snímky jsou na konci alba abych dodržel chronologii pořízení fotografií.

Mozaika na pozadí webu

Informace k mozaice která je na obrázku pozadí tohoto webu. Je od Otakara Schindlera s datem 1969 a umístěna v interiéru plaveckého stadionu v Havířově.

Otakar Schindler (3. prosince 1923 Stará Plesná – 22. října 1998 Berlín) byl český malíř a scénograf.

QR code: Retroplavání.cz

qrcode

Anketa

Zapůjčíte k naskenování popř. zašlete na server fotografie pro rozšíření fotogalerie?
Ano - mám a poskytnu
90%
Ne - bohužel žádné nemám
10%
Celkem hlasů: 20

RSS kanál