Přihlášení

Kdo je nový

  • Daniel Mik
  • Roman Polehla
  • Petr
  • Zdeněk Šíma
  • Patrik Davídek

Jste zde

Domů

fotogalerie

Přidáno foto z havířovského srazu (15.9.2018)

Do havířovského fotoalba jsem přidal pár fotografií z posledního srazu (15.9. 2018). Čekal jsem větší účast mladších ročníků, ale i tak se sešlo celkem dost borců/borkyň. Velmi jsem se těšil na sraz, ale byl jsem velmi hendikepován a nezvládl bych ani cestu - čekal jsem na operaci páteře. Díky Jožkovi Jánošíkovi tak máme ke shlédnutí alespoň pár fotografií...

Retroplavání.cz na blogu Plavecký Blog.cz

Včera jsem publikoval článek, ve kterém jsem se zmínil o přebírání článků aktualit plavání agregátorem RSS na webu Retroplavání - viz hlavní stránka nebo stránka Informace. Zakladatel a redaktor blogu Plavecký Blog.cz Jakub Carda mi při výměně e-mailové korespondence dokonce nabídnul prostor na tomto již zavedeném blogu.

Zakoupen filmový scanner pro fotogalerii

Fotogalerie se hezky rozrůstá a tak jsem nedávno pořídil filmový scanner Canon CanoScan 9000F. Zatím by nebyl pro účely fotogalerie plně využit a tak jej samozřejmě využiji i pro osobní účely. Sám potřebuji archivovat několik tisíc snímků z filmových pásů z rodinného archivu do digitální podoby. Tento scanner zvládne dokumenty ve velmi slušné kvalitě a sundáním bílé desky a přidáním adaptérů mohu snímat klasický 35mm kinofilm, diapozitivy či starší snímky 6x6cm jak jej známe ze staré Flexaretky.

Dvojí přihlašování na web Retroplavání a fotogalerii

Pár řádek k dvojímu přihlašování na web Retroplavání a fotogalerii.
Registrovaní již vědí, že v současné době je nutné se přihlašovat dva krát a to zvlášť na web Retroplavání a po druhé na fotogalerii (V aktivačním e-mailu dostáváte zvlášť jméno a heslo pro fotogalerii).

Pozvánka

Havirov - Druzebni zavody SlHA - Gorlitz NDR - 1979

Vítám Vás!
V posledních čtyřech měsících jsem pracoval na webových stránkách Retroplavání s myšlenkou vytvořit s Vaší pomocí fotogalerii, která dokumentuje historii plavání v obraze a také diskusní fórum, kterým můžeme navázat na přerušené kontakty. Samozřejmě uvítám návštěvu webu trenéry, jejich asistenty, cvičitele, bývalé fanoušky, rodiče kteří s námi jezdili na závody, zkrátka všechny, kteří byli s plaváním nějak svázáni. Chcete-li, přidejte se ke tvorbě obsahu! Myslím, že bychom společně mohli vytvořit archiv, který by vypovídal kdo jsme byli. Byl bych velmi rád, kdybychom se vzájemně podělili o fotografie, které snad téměř každý z nás vlastní, respektive jejich skenované kopie. Nevím o žádném podobném webu, který by měl podobné ambice a dokumentoval tímto způsobem plavecký sport.
Děkuji tedy za každý příspěvek do diskuse a každou fotografii. Jen díky Vašim příspěvkům může tento web existovat! Dejte vědět o stránkách www.retroplavani.cz co nejvíce lidem, které by mohl tento web zajímat.
Děkuji za pozornost a... Začínáme!

MiniAlbum od Ondry Butora - RH Brno

Jsem velmi potěšen, že tímto mohu přivítat do fotogalerie dalšího člena uvedením vlastního alba. Nedávno mi na mou prosbu odpověděl Ondra a poslal mi alespoň pár fotografií z 80. let minulého století. Sice jsou zatím jen čtyři, ale doufám, že se mi od něj podaří získat pro fotogalerii i další. Nebyl by výjimkou, kdyby našel ještě pár použitelných. Nakonec, i já sám mám dodnes některé věci u svých rodičů a už 5 let marně hledám 450 diplomů z mé 13. leté plavecké kariéry...

Archiv fotografií od Ing. Nalezeného

Motto: Naše životy jsou jen pomíjivými záblesky slávy...

Restrikce role nepřihlášeného uživatele

Vytvořil jsem restrikci pro roli neregistrovaného a nepřihlášeného uživatele v hlavním menu pro záložku "Fotogalerie" a "Fórum". Jednak je to z důvodu relevantních statistik pro administrátora webu a také není důvod, aby nepřihlášený uživatel měl přístup do diskusního fóra tohoto specifického komunitního webu. Nepřihlášený uživatel v menu webových stránek tyto položky neuvidí a tedy k jejich obsahu nebude mít ani přístup.

QR code: Retroplavání.cz

qrcode

Anketa

Zapůjčíte k naskenování popř. zašlete na server fotografie pro rozšíření fotogalerie?
Ano - mám a poskytnu
90%
Ne - bohužel žádné nemám
10%
Celkem hlasů: 20

RSS kanál