Přihlášení

Kdo je nový

  • Daniel Mik
  • Roman Polehla
  • Petr
  • Zdeněk Šíma
  • Patrik Davídek

Jste zde

Domů

VŠ Praha

Mirek plave do Ria: Akce podpory Miroslava Smrčky (*1963)

Přepis e-mailové zprávy, která se ke mně dostala oklikou přes několik lidí a s prosbou o zveřejnění na webu Retroplavání.cz.
Osobně Vás prosím, věnujte této zprávě pozornost. Ne všichni jste osobně znali Mirka, ale už jen z kolegiality, pokud můžete, podpořte jej třeba i menší částkou jako kolegu plavce a člověka, který může reprezentovat Českou republiku na MS V Rio de Janeiro!
admin as Berrys_Animal

Zdravím všechny!
V sobotu 31.1.2015 proběhla akce na podporu Míry Smrčky, kterého mnozí z nás známe osobně. Bohužel se podařilo osobně jej přijít pozdravit a podpořit pouze Tomášovi Vaverkovi a mně. Bylo to velmi emotivní a pro mne i skličující – jednak vidět Míru po letech ve stavu jakém je, jednak jsem si zkusila zaplavat se „slepeckými" brýlkami a fakt jsem dosud nezažila nic depresivnějšího, těžko to popsat (nevím, jak jiní, ale já např. najednou nevěděla, co mám dělat, když mi řekli plav víc vlevo....). Nechci nikoho otravovat dlouhým mailem, jen chci vyřídit pozdrav všem, kdo ho znají.

Jan Bidrman (*1966) - TJ SONP POLDI Kladno - VŠ Praha - Malmö KK (SW) - Swim Alberta (CAN)

Byl členem československého národního týmu v letech 1980 - 1985 do jeho odchodu do Švédska, kde plaval za klub Malmö KK.
V roce 1988 byl vybrán jako člen do švédského olympijského týmu, ale kvůli pravidlům nemohl Švédsko reprezentovat. V roce 1992 byl nominován znovu na LOH v Barceloně a účastnil se závodu 200m VZ a 400m PZ.

Tomáš Vaverka (*1965) - VŠ Praha

Zakládám album s plaveckým klubem VŠ Praha a jako první publikuji fotografie, které mi dnes poslal Tomáš Vaverka. Dvacet jedna fotografií jsou z plavecké 24. hodinovky vysokých škol z 5.-6.12. 1988 z pražských Holešovic. Podle popisu Toma se jedná o dvě štafety FTVS (muži, ženy) a pak po jedné z VŠCHT, ČVUT Fakulty stavební a podle paměti snad i fakulty ČVUT strojní nebo elektro. Na fotografiích najdete Kromě Tomáše Vaverky napřiklad Marcelu Rajdovou, Ondru Bureše, Pavla Vokouna a další.

QR code: Retroplavání.cz

qrcode

Anketa

Zapůjčíte k naskenování popř. zašlete na server fotografie pro rozšíření fotogalerie?
Ano - mám a poskytnu
90%
Ne - bohužel žádné nemám
10%
Celkem hlasů: 20

RSS kanál